wroclaw logo

 

Betard Sparta

Klub: WTS S.A., ul. Paderewskiego 35/9, 51-612 Wrocław, tel. 601 245 125
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

wroclaw logogdanskŻużlowcy Betard Sparty Wrocław odbyli w dniu dzisiejszym treningowy czwórmecz z zawodnikami Zduneke Wybrzeża Gdańsk. W piątkowych jazdach na Stadionie Olimpijskim zdecydowaną wyższość pokazali żużlowcy gospodarzy, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w zawodach.

wroclaw logotarnow logoBetard Sparta Wrocław w swoim ostatnim sprawdzianie przed startem PGE Ekstraligi zmierzy się w czwartkowe popołudnie z Grupą Azoty Unią Tarnów. Trening punktowany pomiędzy drużynami z Dolnego Śląska i Małopolski zaplanowany jest na godzinę 15:00. To spotkanie będzie też ważnym elementem dla zespołu Pawła Barana, który w poniedziałek, w meczu 2 kolejki Nice 1.Ligi Żużlowej, zmierzy się z krakowską Wandą. 

wroclaw logoNa Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się dziś pierwszy montaż i test systemu przykrycia zabezpieczającego tor przed opadami deszczu. To wstępny etap do jego certyfikacji przez Polski Związek Motorowy. W sezonie 2017 Ekstraliga Żużlowa, dzięki uprzejmości WTS Sparty Wrocław będzie testować to rozwiązanie, a jeśli przyniesie ono spodziewany efekt – ograniczenie ryzyka odwoływania meczów z powodu opadów deszczu – od sezonu 2018 system będzie w PGE Ekstralidze obowiązkowy.

wroclaw logoW siedzibie firmy Betard w podwrocławskiej Długołęce, została podpisana umowa, na mocy której Betard pozostanie Sponsorem Tytularnym wrocławskiej drużyny żużlowej przez najbliższe trzy lata. 

wroclaw logoW siedzibie Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego S.A. doszło do podpisania kolejnej umowy o współpracy w zakresie sponsoringu. Firma Krajewski Konstrukcje w sezonie 2017 będzie wspierać drużynę Betard Sparty Wrocław w ramach pakietu Sponsora Głównego Klubu. 

wroclaw logoDo grona sponsorów Betard Sparty Wrocław na sezon 2017 dołączyła firma ENTRACK-POL. W przyszłym sezonie będzie ona sponsorem biegów 13. Obie strony nie kryły radości z podpisania umowy iwspólnie twierdzą, że przyniesie ona wiele korzyści przez następne lata.

2016 janowski m1wroclaw logoJednym z etapów przedsezonowych przygotowań większości żużlowców są treningi na motocrossie. Jak informuje w komunikacie wrocławski klub, wczoraj (19.02) Maciej Janowski podczas jednego z takich treningów doznał kontuzji. Zarząd Betard Spaty Wrocław będzie przekazywać informacje na temat przebiegu leczenia wrocławianina.

wroclaw logoPrzed Betard Spartą Wrocław niezwykle ważny, obfitujący w wiele zmian sezon 2017. Czterokrotni Drużynowi Mistrzowie Polski wchodzą w niego z nowym trenerem, wyremontowanym Stadionem Olimpijskim, a co za tym idzie także nowym, podobno o wiele trudniejszym technicznie torem, który w nadchodzących rozgrywkach ma być niebagatelnym atutem ekipy, która przez ostatnie 1,5 sezonu występowała w roli gospodarza na torach w Częstochowie i Poznaniu.

wroclaw logoWraz z rozpoczęciem nowego sezonu Betard Sparta Wrocław poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego. Do obowiązków takiej osoby będzie należeć między innymi nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, a także kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

2015 dobrucki r1W ramach spotkań „Na Szewskiej” w siedzibie miejskiego projektu Kibice Razem we Wrocławiu gościem kibiców niepełnosprawnych był Rafał Dobrucki. Trener Betard Sparty Wrocław opowiadał dziś  (3 stycznia) m.in. o swoich początkach w roli trenera, o przebudowie Stadionu Olimpijskiego, Piotrze Winiarzu, a także o tym jak odnalazł się we wrocławskiej drużynie. Spotkanie poprowadził Bartłomiej Skrzyński.