wroclaw logo

 

Betard Sparta

Klub: WTS S.A., ul. Paderewskiego 35/9, 51-612 Wrocław, tel. 601 245 125
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

wroclaw logoDo grona sponsorów Betard Sparty Wrocław na sezon 2017 dołączyła firma ENTRACK-POL. W przyszłym sezonie będzie ona sponsorem biegów 13. Obie strony nie kryły radości z podpisania umowy iwspólnie twierdzą, że przyniesie ona wiele korzyści przez następne lata.

2016 janowski m1wroclaw logoJednym z etapów przedsezonowych przygotowań większości żużlowców są treningi na motocrossie. Jak informuje w komunikacie wrocławski klub, wczoraj (19.02) Maciej Janowski podczas jednego z takich treningów doznał kontuzji. Zarząd Betard Spaty Wrocław będzie przekazywać informacje na temat przebiegu leczenia wrocławianina.

wroclaw logoPrzed Betard Spartą Wrocław niezwykle ważny, obfitujący w wiele zmian sezon 2017. Czterokrotni Drużynowi Mistrzowie Polski wchodzą w niego z nowym trenerem, wyremontowanym Stadionem Olimpijskim, a co za tym idzie także nowym, podobno o wiele trudniejszym technicznie torem, który w nadchodzących rozgrywkach ma być niebagatelnym atutem ekipy, która przez ostatnie 1,5 sezonu występowała w roli gospodarza na torach w Częstochowie i Poznaniu.

wroclaw logoWraz z rozpoczęciem nowego sezonu Betard Sparta Wrocław poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego. Do obowiązków takiej osoby będzie należeć między innymi nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy, a także kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

2015 dobrucki r1W ramach spotkań „Na Szewskiej” w siedzibie miejskiego projektu Kibice Razem we Wrocławiu gościem kibiców niepełnosprawnych był Rafał Dobrucki. Trener Betard Sparty Wrocław opowiadał dziś  (3 stycznia) m.in. o swoich początkach w roli trenera, o przebudowie Stadionu Olimpijskiego, Piotrze Winiarzu, a także o tym jak odnalazł się we wrocławskiej drużynie. Spotkanie poprowadził Bartłomiej Skrzyński. 

2013 dobrucki rwroclaw logoW ramach miejskiego projektu „Na Szewskiej 2016” we Wrocławiu organizowane są spotkania Stowarzyszenia Klub Kibiców Niepełnosprawnych. Na zaproszenie Bartłomieja "Skrzyni" Skrzyńskiego świetlicę podczas wtorkowego (3.01) spotkania odwiedzi trener Betard Sparty Wrocław, Rafał Dobrucki.

wroclaw logoW poniedziałek 12. grudnia we wrocławskim Multikinie Arkady zaprezentowana została drużyna Betard Sparty Wrocław na nadchodzący sezon. Kibice, którym udało się zdobyć bezpłatne wejściówki na to wydarzenie mogli zobaczyć żużlowców, którzy w sezonie 2017 będą zdobywać punkty dla wrocławskiej ekpiy.

wroclaw logoJuż na 12. grudnia zaplanowana jest prezentacja drużyny wrocławskiej Spaty na przyszłoroczny sezon. Wydarzenie pod hasłą Kompletna Paczka odbędzie się w Multikinie Arkady, a wejście możliwe będzie za okazaniem bezpłatnego biletu. Zdobyć go można między innymi udając się do siedziby klubu.

wroclaw logoPrezentacja drużyny Betard Sparty Wrocław za pasem. Już 12. grudnia o godzinie 19:00 we wrocławskim Multikinie Arkady kibicom dolnośląskiej ekipy zaprezentowana zostanie kompletna drużyna na przyszłoroczny sezon.

2016 jedrzejak t1wroclaw logoWTS Sparta Wrocław w czwartek przedstawiła nazwisko kolejnego zawodnika na sezon 2017. Na przedłużenie umowy zdecydował się dotychczasowy kapitan Tomasz Jędrzejak. Popularny "Ogór" miniony sezon zakończył ze średnią biegową 1,593.