torun logo

 

KS Toruń

Klub: Klub Sportowy Toruń S.A., ul. Pera Jonssona 7, 87-100 Toruń, tel. (56) 651 80 66
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

torun logogkz gdanskGet Well Toruń pokonał w poniedziałkowe popołudnie Wybrzeże Gdańsk w stosunku 52:38 i tym samym torunianie odgryźli się zespołowi z Gdańska za porażkę dzień wcześniej 50:40. Najleszym zawodnikiem gospodarzy był Paweł Przedpełski, który wywalczył 13 oczek. Natomiast w ekipie czerwono-biało-niebieskich 7 oczek wywalczył Anders Thomsen. 

torun logoW najbliższą sobotę w Toruniu odbędą się zawody Speedway Best Pairs. Rozegranie turnieju stało jednak pod znakiem zapytania ze względu na brak amortyzujących band na końcach wirażów. Zamówione elementy przez MOSiR nie zyskały akceptacji Głównej Komisji Sportu Żużlowego. 

torun logoPodczas poniedziałkowej konferencji prasowej działacze klubu Get Well Toruń zaprezentowali nowe kevlary na sezon 2017. Poznaliśmy także plany klubu na najbliższy czas. Skład i formułę swojego benefisu przedstawił sam Robert Kościecha.

torun logoOd przyszłego tygodnia Klub Sportowy Toruń rozpoczyna warsztaty żużlowe pod nazwą „Speedway Klasa Premium”. To wynik współpracy KST ze Stowarzyszeniem Wsparcia Integracji i Edukacji w Toruniu.

torun logo

KS Toruń wprowadza promocję karnetową na Walentynki pod nazwą „Drugi karnet na walentynki za pół ceny”. Dokładnie 14 lutego uruchomiono promocję na karnety dla tych par, które zdecydują się w najbliższych dniach nabyć całoroczne wejściówki.

torun logo

Do rozpoczęcia sezonu PGE Ekstraligi pozostało zaledwie kilka tygodni. Jest to czas kiedy zarówno zespoły jak i kibice odliczają dni i z niecierpliwością czekają na pierwsze spotkania. Drużyna Get Well Toruń w sezonie 2016, zajęła drugie miejsce zdobywając tym samym srebro.

2016 legowik h1W niedzielę na toruńskim TorTorze odbyły się zawody o XIV Mistrzostwo Torunia w żużlu na lodzie. Najlepszy okazał się Hubert Łęgowik, który w finale pokonał Adriana Bialka, Mateusza Kowalczyka i Patryka Sikorę. Zawody trwały bardzo długo, jednak zgromadzona publiczność nie mogła się nudzić.

torun logo

Wielkimi krokami zbliża się sezon żużlowy. Obecnie Kluby PGE Ekstraligi mocno pracują przed rozpoczęciem rozgrywek. Nie inaczej jest również w Toruniu, gdzie w najbliższy weekend zawodnicy Get Well Toruń pojawią się w toruńskim Leroy Merlin, by wspólnie z kibicami otworzyć ferie 2017.

gala lodowa3

W najbliższą niedzielę 29 stycznia, już po raz czternasty na toruńskim TorTorze odbędą się Mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 17:00. Bilety nadal są w sprzedaży, a cały dochód z imprezy zostanie przekazany na Fundację "Światło" i Hospicjum "Nadzieja". Ceny biletów uzależnione są od miejsca na TorTorze i kosztują 15 zł (strefa A) i 10 zł (strefa B).

torun logo2015 kosciecha r1

W czwartek w siedzibie KS Toruń odbyła się konferencja prasowa, na której Prezes Ilona Termińska, poinformowała o przedłużenie współpracy na sezon 2017 ze sponsorem strategicznym Klubu – Get Well Polska Sp. z o.o. Ponadto Robert Kościecha poinformował o swoim pożegnalnym turnieju, który odbędzie się 1 kwietnia  na Motoarenie.