Piotr Świderski nie jest już trenerem PGG ROW Rybnik!

Drukuj
Rybnik

IMG 2402Klub PGG ROW Rybnik oficjalnie poinformował o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Świderskim.

rybnik2016Piotr Świderski nie zagrzał długo miejsca na fotelu trenera. Jego odejściem zaskocznie są nie tylko kibice, a także sami zawodnicy. Jak tłumaczą nic nie wskazywało na taki obrót sprawy. Prezes Krzysztof Mrozek zapewnia, że treningi odbywaja się według ustalonego wcześniej terminarza i nie ma powodu do niepokoju. Przypomnijmy, że to druga poważna zmiana w Rybniku. Kilka dni temu Greg Hancock ogłosił zakończenie kariery co w znacznym stopniu osłabiło zespół. Na początku marca poznamy nazwisko nowego szkoleniowca Rekinów. Klub wydał oficjalne oświadczenie, które prezentujemy poniżej.

Zarząd klubu ROW Rybnik SA zdecydował o zakończeniu współpracy z trenerem Piotrem Świderskim. Decyzja została podjęta po długich rozmowach ze szkoleniowcem i jest podyktowana brakiem porozumienia w szczegółowych kwestiach związanych z zapisami w umowie pomiędzy klubem i Piotrem Świderskim. Dodajmy jednak, że nie było między nami rozbieżności w kwestiach finansowych, które na etapie negocjacji stanowią zazwyczaj największy problem.

Jednocześnie informujemy, że decyzja ta nie wpłynie w żaden sposób na tok przygotowań naszych zawodników do sezonu 2020. Zajęcia prowadzone są zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem przez trenerów zajmujących się przygotowaniem ogólnorozwojowym.

Nazwisko nowego szkoleniowca PGG ROW Rybnik podamy 1 marca.

źródło: row.rybnik.com.pl