rybnik2016

 

ROW

Klub: Stowarzyszenie ŻKS ROW, ul. Gliwicka 72, 44-200 Rybnik, tel. (32) 430 90 80
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

rybnik2016Po długiej zimowej przerwie ku uciesze fanów nadchodzi ten moment, w którym ponownie można usłyszeć ryk silników. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w środę 15 marca o godzinie 15.00 odbędzie się pierwszy trening drużyny KS ROW Rybnik.

rybnik20164 marca w sobotę kadra zespołu KS ROW Rybnik została uroczyście zaprezentowana. W Hali Widowiskowo - Sportowej w Boguszowicach zasiadł komplet publiczności. Prowadzący w humorystyczny sposób całe wydarzenie Kabaret Młodych Panów sprawił, że kibice nie mogli żałować przybycia do Boguszowic. 

rybnik2016W sobotę 4 marca odbędzie się prezentacja drużyny KS ROW Rybnik. Rybnicki klub przygotował garść ważnych informacji dla osób, które wybierają się na sobotnie wydarzenie.

rybnik2016Już 4 marca w Hali Widowiskowo - Sportowej w Boguszowicach odbędzie się prezentacja drużyny KS ROW Rybnik. Wydarzenie to zobaczą tylko posiadacze karnetów, którzy wykupili w przedsprzedaży wszystkie bilety. 

rybnik2016

Po ciekawym i trudnym sezonie zespół KS ROW Rybnik całkowicie zasłużenie utrzymał się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jak to mawiają apetyt rośnie w miarę jedzenia. Czy sezon 2017 przyniesie coś więcej niż szóste miejsce jak przed rokiem ?

grabowski janW poniedziałek w wieku 66 lat zmarł Jan Grabowski. Były zawodnik zielonogórskiego klubu i trener związany od lat z drużyną ROW Rybnnik. To pod jego wodzą rybnickie "Rekiny" wywalczyły awans do Ekstraligi w roku 2003. Podjął się także dzieła odbudowy rybnickiego klubu w roku 2013, kiedy to prowadzony przez niego ŻKS ROW Rybnik uzyskał awans do 1.ligi żużlowej.

rybnik20162014 mrozek k2Krzysztof Mrozek - prezes rybnickiego KS ROW odda w niedzielę 15 stycznia stery klubu z Górnego Śląska. Przeciwnicy prezesa Mrozka pewnie zacieraliby ręce z zadowolenia gdyby nie fakt, że dotychczasowy włodarz "Rekinów" pozbędzie się prezesury... na jeden dzień. W najbliższą niedzielę fotel prezesa będzie można wylicytować podczas rybnickiego 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

rybnik2016ROW Rybnik zaprezentował nazwiska sześciu seniorów, którzy będą tworzyć trzon zespołu rybnickich Rekinów. Na tym jednak nie zakończyła się budowa drużyny. Włodarze klubu postanowili zakontraktować jeszcze jednego zawodnika, a jest nim Jake Allen, który pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie podczas tegorocznego finału DMŚJ.

rybnik2016Rybnickie Rekiny zakończyły kompletowanie składu na sezon 2017. Zespół ze śląska opuścili Rune Holta i Andreas Jonsson, natomiast na przedłużenie kontraktu bardzo szybko zdecydowali się Max Fricke, Grigorij Łaguta i Kacper Woryna. Dziś (10.11) wszystkie spekulacje ucięto i na oficjalnej konferencji prasowej zaprezentowano brakujące ogniwa zespołu.

2015 musielak t1Trybnik2016obiasz Musielak kilka dni temu zapowiedział, że w sezonie 2017 zmieni barwy klubowe. Wychowanek leszczyńskiej Unii zdradził dziś ( 10 listopada), że przyszłoroczny sezon spędzi w KS ROW Rybnik. To drugi raz w karierze (po wypożyczeniu do Rawicza), kiedy obecnie 23-letni żużlowiec nie będzie reprezentował swojego macierzystego klubu.