Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek pozostają na sezon 2022 w Ostrowie Wlkp. Patrick Hansen żegna się z klubem

OstrowW sezonie 2022 w PGE Ekstralidze zobaczymy ARGED MALESA TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Wiemy już też, że swoje kontrakty z klubem uzgodnili Tomasz Gapiński oraz Grzegorz Walasek. Niestety w ich barwach nie zobaczymy Patricka Hansena.

RMF 3382

Bywają niekiedy takie momenty w klubach żużlowych, które jednocześnie informują o przedłużeniu swojej wspołpracy z zawodnikami bądź też z ich nie porozumieniem i zmianą klubu przez żużlowca. Jeden z przykładów mamy właśnie w ekipie ARGED MALESA TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, gdzie Tomasz Gapiński i Grzegorz Walasek postanowili reprezentować swój klub w sezonie 2022 w PGE Ekstralidze. Żużlowcy byli ważnymi ogniwami zespołu z Ostrowa w minionych rozgrywkach EWINNER 1. LŻ. Grzegorz Walasek zanotował dziewiątą średnią w lidze (2.103), a Tomasz Gapiński był na 13. miejscu (średnia biegopunktowa 2.035).

Niestety z klubem pożegnał się na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych Patrick Hansen, który jak poinformował swoich kibiców, że na ten sukces awansu zapracowali sobie wszyscy wspólnie, jednakże nie będzie reprezentrował barw Ostrowa Wlkp w kolejnym sezonie.  - Dziś chciałbym oficjalnie ogłosić, że w sezonie 2022 nie będę reprezentował barw TŻ Ostrovii. Bardzo chciałbym podziękować wszystkim działaczom i pracownikom klubu, z którymi miałem okazje współpracować, wszystkim moim sponsorom za pomoc i wsparcie, mojemu teamowi oraz Wam drodzy kibice za wspaniały doping i atmosferę jaką za każdym razem stwarzaliście na stadionie. Dziękuje wspaniałej drużynie, z która wywalczyliśmy awans, na ten sukces zapracowaliśmy wszyscy razem. Do zobaczenia i powodzenia w PGE Ekstralidze.

 

Źródło: speedwayekstraliga.pl

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!