gkm

 

GKM

Klub: GKM Grudziądz, ul. Hallera 4, 86-300 Grudziądz, tel. (56) 46 444 42
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

gkmzielona gora 2016Do bardzo zaciętego pojedynku doszło w Grudziądzu, gdzie miejscowy MRGARDEN GKM Grudziądz przegrał z Falubazem Zielona Góra 43-47. Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w piętnastym wyścigu, w którym para Doyle-Protasiewicz podwójnie pokonała parę Pieszczek-Łaguta.

 gkmzielona gora 2016W najbliższą niedzielę MRGARDEN GKM Grudziądz będzie na własnym torze mierzył się z Falubazem Zielona Góra. W środę sztaby trenerskie obu drużyn zaprezentowały awizowane składy na to spotkanie. W zespole gospodarzy kolejną szansę otrzymał Kai Huckenbeck. Początek meczu zaplanowano na godzinę 16:30.   

Pogodagkm i zły stan nawierzchni przeszkodziły również w rozegraniu zawodów V rundy DMPJ, które miały odbyć się w Grudziądzu. Podobnie jak w Rawiczu, nowy termin zostanie wkrótce podany. 

2015 buczkowski k2gkmNiedzielne spotkanie w Grudziądzu, zakończyło się porażką gospodarzy. MRGARDEN GKM Grudziądz, przegrał z Get Well Toruń wynikiem (33:45). Mecz w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi, zakończył się po 13.biegach ze względu na nasilające się opady deszczu. Po meczu odbyła się konferencja na której pojawili się zawodnicy i trenerzy obu drużyn.

gkmtorun logo

Niedzielny mecz w Grudziądzu zakończył się wygraną gości. MRGARDEN GKM Grudziądz, przegrało z Get Well Toruń wynikiem (33:45). Niedzielna derby odbyły się w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi.

gkmtorun logo

W najbliższą niedzielę, 4 czerwca MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie na własnym torze drużynę Get Well Toruń. Spotkanie w ramach VII kolejki PGE Ekstraligi, zaplanowano na godzinę 16:00.

gkmtorun logoW najbliższą niedzielę, 4 czerwca na H4 w Grudziądzu, odbędzie się spotkanie w ramach VII. kolejki PGE Ekstraligi. MRGARDEN GKM Grudziądz podejmie u siebie drużynę Get Well Toruń. Derby zaplanowano na godzinę 16:00. Poznaliśmy już awizowane składy na niedzielny mecz.

gkmwroclaw logoMrGarden GKM Grudziądz przegrywa na własnym torze z Betard Spartą Wrocław 40:50. Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Artiom Łaguta (13), natomiast dla gości najwięcej punktów zdobył Maciej Janowski (11+1).

gkmwroclaw logoW najbliższą niedzielę na czterech polskich torach rozegrane zostaną mecze V rundy PGE Ekstraligi. W niezwykle ciekawie zapowiadającym się spotkaniu w Grudziądzu miejscowy MR GARDEN GKM podejmie Betard Spartę Wrocław. Obydwa zespoły osłabione są brakiem kontuzjowanych seniorów. Gospodarze stracili u progu sezonu walczącego o powrót do pełnej sprawności Tomasza Golloba, goście natomiast będą musieli po raz kolejny radzić sobie bez Vaclava Milika, który doznał kontuzji kości piszczelowej.

gkmczestochowa noweNiedzielna 3. kolejka PGE Ekstraligi w Grudziądzu, zakończyła się znaczącą przewagą gospodarzy (55:35). W teamie gości najskuteczniejszym zawodnikiem był Leon Madsen zdobywający (13pkt.). W teamie gospodarzy, najlepiej zaprezentowali się Krystian Pieszczek oraz Krzysztof Buczkowski, którzy na swoich kontach zapisali po (13 pkt.).