czestochowa nowezielona gora 2016Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak również wczesny etap przygotowań do sezonu nie doszły do skutku sparingi pomiędzy Włókniarzem Vitroszlifem CrossFit Częstochowa, a Falubazem Zielona Góra. Obie strony ustaliły już jednak nowy termin jednego test meczu.

Biało-zieloni po raz pierwszy wyjechali na swój tor w czwartek. Tego dnia każdy zawodnik startował indywidualnie by rozprostować kości po zimowej przerwie i na nowo zaprzyjaźnić się z motocyklem. W piątek natomiast żużlowcy startowali już spod taśmy. Na weekend zaplanowane były sparingi z Falubazem Zielona Góra. Niestety pogoda pokrzyżowała plany i obie strony zdecydowały się odwołać treningi punktowane.

Jak donosi oficjalna strona częstochowskiego klubu oba zespoły zmierzą się ze sobą w najbliższy czwartek, 23 marca o godzinie 16 na torze w Częstochowie. Nie wiadomo jednak czy dojdzie do rewanżu przy W69. Przed czwartkowym sparingiem Lech Kędziora zaplanował jeszcze dla swoich podopiecznych dwie sesje treningowe, które odbędą się we wtorek oraz środę punktualnie o godzinie 14.

 

źródło: wlokniarz.com

Dodaj komentarz

Komentarze wykraczające poza prawo i dobre obyczaje będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież