czestochowa nowe

CKM Włókniarz Częstochowa

Klub: Stow. CKM, ul. Olsztyńska 123/127, 42-200 Częstochowa, tel./fax (0-34) 361-90-14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

czestochowa nowezielona gora 2016W sobotę na torze w Częstochowie rozegrano trening punktowany pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa a Falubazem Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 38:52. Najskuteczniejszym zawodnikiem Falubazu był Jarosław Hampel, który na koncie zgromadził 12 punktów. Po stronie gospodarzy najlepiej punktował Andreas Jonsson kończąc zmagania z dorobkiem 10 oczek.

czestochowa nowezielona gora 2016Po raz kolejny nie udało się rozegrać sparingu pomiędzy Włókniarzem Vitroszlifem CrossFit Częstochowa, a Falubazem Zielona Góra. Na przeszkodzie stanęły ciężkie warunki torowe. Nawierzchnia pozwala jednak na jazdy indywidualne, dlatego też od godziny 14 pod Jasną Górą odbywa się wspólny trening obu zespołów.

czestochowa nowezielona gora 2016Piątkowy sparing Włókniarza Vitroszlifu CrossFit Częstochowa z Falubazem Zielona Góra stoi pod znakiem zapytania. Warunki torowe po ostatnich opadach nie są najlepsze, lecz gospodarze robią wszystko co w ich mocy żeby doprowadzić nawierzchnię do stanu używalności.

czestochowa nowezielona gora 2016Potwierdziły się informacje o przełożeniu sparingu Włókniarza Vitroszlifu CrossFit Częstochowa z Falubazem Zielona Góra na piątek. Start treningu punktowanego zaplanowano na godzinę 15. Zestawienie obu ekip nie zmieniło się od tego wcześniej awizowanego.

czestochowa nowezielona gora 2016Niestety pogoda nie rozpieszcza żużlowców Włókniarza Vitroszlifu CrossFit Częstochowa. Wczoraj biało-zieloni przygotowywali się na swoim torze do czwartkowego sparingu z Falubazem Zielona Góra. Jednak dzisiejsze intensywne opady skutecznie uniemożliwią rozegranie tego pojedynku.

czestochowa nowezielona gora 2016Nie udało się w miniony weekend, ma udać się w najbliższy czwartek o godzinie 16. Wtedy to na SGP Arenę Częstochowa wyjadą żużlowcy Włókniarza Vitroszlifu CrossFit i Falubazu Zielona Góra by zmierzyć się w pierwszym tegorocznym sparingu. Dziś poznaliśmy awizowane zestawienia obu ekip.

czestochowa nowezielona gora 2016Ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne, jak również wczesny etap przygotowań do sezonu nie doszły do skutku sparingi pomiędzy Włókniarzem Vitroszlifem CrossFit Częstochowa, a Falubazem Zielona Góra. Obie strony ustaliły już jednak nowy termin jednego test meczu.

czestochowa noweŻużlowcy Włókniarza Vitroszlifu CrossFit Częstochowa oficjalnie zakończyli zimę. W czwartek 16 marca po raz pierwszy wyjechali na tor przy ulicy Olsztyńskiej. 

czestochowa nowePogoda w naszym kraju jest w tym roku dość wyrozumiała dla żużlowców. Pierwsze jazdy mają za sobą już w Lesznie czy też w Ostrowie. Na tor wyjchać mają również zawodnicy Włókniarza Vitroszlfu CrossFit Częstochowa.

czestochowa nowePod taką właśnie nazwą występować będzie beniaminek PGE Ekstraligi 2017. Na dzisiejszej konferencji prasowej biało-zieloni mieli pochwalić się nowym sponsorem tytularnym. Nikt nie spodziewał się jednak, że w nazwę zespołu wejdą dwie firmy.