czestochowa nowe

CKM Włókniarz Częstochowa

Klub: Stow. CKM, ul. Olsztyńska 123/127, 42-200 Częstochowa, tel./fax (0-34) 361-90-14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Internetowa strona klubu

2017 kedziora l22015 baron p1Na konferencji prasowej po meczu Włókniarza Vitroszlifu CrossFit Częstochowa z FOGO Unią Leszno zrobiło się naprawdę gorąco. Nerwy puściły trenerowi Lechowi Kędziorze, który ze szczegółami przybliżał kuluary niedzielnego spotkania. W pewnym momencie w słownej potyczce wsparł go trener gości - Piotr Baron.

czestochowa noweleszno logoFOGO Unia Leszno pewnie wygrała w wyjazdowym meczu w Częstochowie 38:52 z miejscowym Włókniarzem Vitroszlif CrossFit. Na pomeczowej konferencji niezadowolenia z takiego obrotu spraw nie krył lider i kapitan biało-zielonych - Rune Holta. W zupełnie odmiennym nastroju był Grzegorz Zengota.

czestochowa noweleszno logoWłókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa przegrał we wczorajszym meczu w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi z FOGO Unią Leszno 38:52. Tym samym Lwy przerwały passę meczy bez porażki na własnym stadionie.

czestochowa noweleszno logo

W zaległym meczu II kolejki PGE Ekstraligi częstochowskie “Lwy” przegrały na własnym owalu z leszczyńskimi “Bykami” 38:52.

czestochowa noweleszno logoOczy sympatyków czarnego sportu są w tym tygodniu skierowane na Leszno, gdzie właśnie odbywa się baraż Drużynowego Pucharu Świata, a w sobotę najlepsze reprezentacje staną do walki w finale. Kurz nie zdąży jeszcze dobrze opaść, a żużlowe emocje wrócą wraz z ligowymi potyczkami.

czestochowa noweleszno logoDzień po finale Drużynowego Pucharu Świata w Lesznie tamtejsza drużyna ligowa uda się pod Jasną Górę na zaległy mecz drugiej kolejki PGE Ekstraligi. Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa oraz FOGO Unia Leszno podały już awizowane składy na to spotkanie.

czestochowa nowegkmWłókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa zremisował we wczorajszym meczu z MRGARDEN GKM Grudziądz 45:45. Z takiego rezultatu nie byli zadowoleni w obozie częstochowskim, w którym ten remis traktowany jest jak porażka. Wręcz przeciwnie odbierają to w Grudziądzu. Zapraszamy do przeczytania pomeczowych wypowiedzi z obydwóch obozów.

czestochowa nowegkmNie tak miało być. Myślą sobie wszyscy sympatycy czarnego sportu pod Jasną Górą. Po zwycięstwie nad mistrzem polski z Gorzowa, miało być spokojne zwycięstwo nad ostatnią drużyną w tabeli. Tymczasem kibice obejrzeli niemały dreszczowiec, a spotkanie zakończyło się remisem.

czestochowa nowegkmW niedzielnym meczu PGE Ekstraligi ekipa Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa zremisowała przed własną publicznością z MRGARDEN GKM Grudziądz 45:45. Goście wywalczyli punkt bonusowy. Najsutecznijeszym zawodnikiem gospodarzy był Rune HOlta, który na swoim koncie zapisał 12 punktów. Po stronie gości z Grudziądza najlepiej punktował Antonio Lindbaeck (13).

czestochowa nowegkmJuż za kilka godzina zawarczą motocykle na stadionie przy ulicy Olsztyńskiej w Częstochowie. Miejscowy Włókniarz Vitroszlif CrossFit po czwartkowej wygranej z mistrzem polski z Gorzowa  podejmować będzie zespół MRGARDEN GKM’u Grudziądz.