gorzow logozielona gora 2016Na ten mecz czeka całe Lubuskie. Co więcej na ten mecz czeka cała żużlowa Polska. Już w niedzielę derby. Cash Broker Stal Gorzów podejmie na stadionie im. Edwarda Jancarza zespół Falubazu Zielona Góra. Poniżej awizowane składu obu ekip na to spotkanie.

leszno logogkmW niedziele na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie miejscowa FOGO Unia podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Znamy już awizowane składy na to spotkanie. W zestawieniu gospodarzy Grzegorz Zengota zastąpi Nickiego Pedersena, który uczestniczył wczoraj w wypadku w lidze duńskiej.

wroclaw logoczestochowa nowePrzed nami kolejny mecz na "Nowy Olimpijski". W niedziele Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Włókniarzem Vitroszlifem CrossFit Częstochowa. Poznaliśmy już awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.

torun logorybnik2016W najbliższą niedzielę, 28 maja na toruńskiej MotoArenie odbędzie się spotkanie w ramach VI kolejki PGE Ekstraligi. Drużyna Get Well Toruń podejmie na swoim torze ROW Rybnik. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Przedstawione zostały składy awizowane na niedzielny mecz.

czestochowa nowetorun logoWłókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa miał zmierzyć się w minioną niedzielę z drużyną Get Well Toruń na swoim torze przy ulicy Olsztyńskiej. Na przeszkodzie tym razem stanęły warunki atmosferyczne... we Włoszech i po raz kolejny dziurawy regulamin PGE Ekstraligi. Wiemy już kiedy żużlowcy obu ekip podejdą do tego spotkania ponownie.

2008 chomski s

Cash Broker Stal Gorzów w niedzielę odniosła czwarte z rzędu zwycięstwo w lidze. “Żółto - niebiescy” pokonali na “Jancarzu” ekipę FOGO Unii Leszno 51:39.

2015 smektala b1

Młodzieżowiec leszczyńskich “Byków” Bartosz Smektała był liderem swojej drużyny w meczu V rundy DMP rozegranym na gorzowskim owalu. Popularny “Smyk” zdobył w tym spotkaniu 10 punktów plus jeden bonus.

2015 baron p1

FOGO Unia Leszno przegrała w Gorzowie z miejscową Stalą 39:51. Trener “Byków” po meczu nie ukrywał, że jego zawodnicy mieli duże problemy ze znalezieniem odpowiednich ustawień motocykli.

gorzow logoleszno logo

Zwycięstwem gospodarzy zakończył się mecz V kolejki PGE Ekstraligi rozegrany na stadionie im. Edwarda Jancarza. Cash Broker Stal Gorzów pokonała FOGO Unię Leszno 51:39.

gorzow logoleszno logoCash Broker Stal Gorzów pokonuje Fogo Unię Leszno 51:39. Najskuteczniejszym zawodnikiem Gorzowa był Bartosz Zmarzlik (14+1) natomiast wśród drużyny leszczyńskiej najlepiej punktował Bartosz Smektała (10+1).