Niegkmgorzow logo dojdzie do skutku spotkanie pomiędzy MRGARDEN GKM-em Grudziądz a gorzowską Stalą. Na przeszkodzie stanęła pogoda. Na ten moment nie jest znany nowy termin meczu.

 zielona gora 2016torun logoFalubaz Zielona Góra, w swoim pierwszym ligowym spotkaniu w tym sezonie, pokonuje Get Well Toruń 54:36. W drużynie Aniołów zawiedli Ci, którzy mają być liderami. Greg Hancock i Chris Holder zgromadzili łącznie zaledwie 4 punkty. Niespodziewanie najlepszym zawodnikiem gości był Grzegorz Walasek. W zespole zielonogórskim cała drużyna pojechała na równym poziomie.

rybnik2016Z pewnością nie tak fani czarnego sportu wyobrażali sobie początek tegorocznego sezonu Ekstraligi. Kapryśna aura storpedowała pierwszą kolejkę, w której odbył się tylko jeden mecz. Również dwa mecze drugiej kolejki zostały już odwołane. Zarówno mecze w Rybniku i Częstochowie odbędą się w innym terminie. Czy więc trzecia kolejka zaplanowana na 30 kwietnia odbędzie się już zgodnie z planem ?

gkmgorzow logo

W meczu II kolejki PGE Ekstraligi MRGarden GKM Grudziądz podejmie na własnym owalu aktualnych mistrzów Polski - Cash Broker Stal Gorzów. Początek spotkania o godz. 19:00.

wroclaw logogdanskŻużlowcy Betard Sparty Wrocław odbyli w dniu dzisiejszym treningowy czwórmecz z zawodnikami Zduneke Wybrzeża Gdańsk. W piątkowych jazdach na Stadionie Olimpijskim zdecydowaną wyższość pokazali żużlowcy gospodarzy, którzy zajęli pierwsze i drugie miejsce w zawodach.

czestochowa noweleszno logoNiekorzystne prognozy pogody po raz kolejny stają na przeszkodzie żużlowej rywalizacji w Ekstralidze. Zaplanowany na niedzielę (23 kwietnia) mecz pomiędzy Włókniarzem Vitroszlif CrossFit Częstochowa, a FOGO Unią Leszno został odwołany. Nowy termin spotkania nie jest jeszcze znany. 

rybnik2016wroclaw logoW najbliższą sobotę, 22 kwietnia na torze w Rybniku miała odbyć się 2 kolejka PGE Ekstraligi, gdzie miejscowa drużyna miała podejmować Betard Spartę Wrocław. Ten mecz z powodu niekorzystnych warunków jakie panują od kilku dni na śląsku zostaje odwołany. Jak na razie nie wiadomo kiedy obie drużyny rozegrają to spotkanie. 

ekstraliga PGETrzy z czterech zaplanowanych spotkań pierwszej kolejki PGE Ekstraligi zostały odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych. Udało się rozegrać tylko zawody na MotoArenie gdzie Get Well Toruń podejmował Cash Broker Stal Gorzów. Podano nowe terminy zaległych spotkań oraz godziny ich rozpoczęcia.

gkmgorzow logoNiedzielnego wieczoru (23 kwietnia) na grudziądzkim owalu gościć będzie Drużynowy Mistrz Polski 2016 - gorzowska Stal. Obiekt przy ulicy Generała Józefa Hallera 4 zyskał miano twierdzy, ponieważ w ubiegłym sezonie żadna drużyna gości nie wywiozła z niego zwycięstwa. Czy i w tym sezonie drużyna MRGARDEN GKM Grudziądz będzie dzielić i rządzić na domowym torze? Okaże się niebawem.

2017 chomski s1

Spotkanie inauguracyjne na toruńskiej MotoArenie, zakończyło się wygraną Cash Broker Stali Gorzów. Drużyna Get Well Toruń, nie zdołała pokonać gości, przegrywając tym samym spotkanie wynikiem 44:46. Po meczu odbyła się konferencja prasowa, na której zawodnicy i trenerzy zabrali głos.