gniezno gtmEliminacje Złotego Kasku, które miały się odbyć w Gnieźnie zostały odwołane. Według zawodników tor nie był odpowiednio przygotowany. 

2013 karlson pJuż w sobote 1 kwietnia o godzinie 16 rozpocznie się turniej pożegnalny Petera Karlssona "PK The Final Word". Zmierzą się w nim drużyna TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski, a Drużyną Przyjaciół popularnego PK'a.

2014 kasprzak k2logo pzmKrzysztof Kasprzak zwyciężył w eliminacjach Złotego Kasku, rozgrywanych w czwartek (30 marca) na rawickim torze. Żużlowiec Stali Gorzów zdobył 13 punktów. Z takim samym wynikiem zawody ukończył Przemysław Pawlicki. Trzecie miejsce zajął Szymon Woźniak (12). 

gkz gdanskgkmW najbliższy piątek, 31 marca o godzinie 15.30 odbędzie się rewanżowe spotkanie puktowane pomiędzy zespołami z Grudziądza i Gdańska. Pierwszy pojedynek na torze w Gdańsku zakończył się pewnym zwycięstwem podopiecznych Mirosława Kowalika 50:40. Goście po raz kolejny nie będą mogli skorzystać z usług Troya Batchelora i Kacpra Gomólskiego. Natomiast gospodarze po raz pierwszy w tym roku skorzystają z usług Tomasza Golloba. 

wroclaw logoW siedzibie firmy Betard w podwrocławskiej Długołęce, została podpisana umowa, na mocy której Betard pozostanie Sponsorem Tytularnym wrocławskiej drużyny żużlowej przez najbliższe trzy lata. 

swietochlowicePecha mają rozgrywki juniorów o Nice Cup. Finał 2015 rozegrano w kwietniu 2016, w ubiegłym roku sytuacja się powtórzyła. Finał Nice Cup 2016, który miał się odbyć w październiku w Świętochłowicach odbędzie się już w sobotę 1 kwietnia 2017. I to nie jest Prima Aprilis!

gkz gdanskgkmZdunek Wybrzeże Gdańsk po raz kolejny w treningu punktowanym pokonał drużynę ekstraligową. Tym razem podopieczni Mirosława Kowalika dość pewnie pokonali drużynę z Grudziądza 50:40. Najlepszym zawodnikiem gości był Rafał Okoniewski zdobywca 11 oczek, zaś w zespole gospodarzy cały zespół pojechał na równym poziomie. 

gniezno gtmszwecja lejonenZakończył się środowy sparing GTM Start Gniezno z Lejonen Gislaved, ostatecznie lepsza była drużyna gości. Zawody skończyły się po 13 biegach z powodu mocno padającego deszczu. Najlepszym zawodnikiem klubu ze Szwecji był Dominik Kubera (9+2). Ze strony Startu najlepiej punktował Jonas Davidsson (10).

flaga polskaDecyzją GKSŻ turniej eliminacyjny Złotego Kasku został przeniesiony z czwartku na piątek 31 marca na godz. 17.30. Zawody odbędą się przy sztucznym oświetleniu. Bilety na piątkowe wydarzenie będą sprzedawane w kasach Stadionu Miejskiego w dniu zawodów od godziny 13.

2015 hancock g31 kwietnia odbędzie sie turniej pożegnalny Petera Karlssona. Będzie on miał formułę meczu pomiędzy TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski, a zespołem złożonym z przyjaciół popularnego "PK'a".