logo pzmW minioną niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów pewnie wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Par Klubowych. Jest to 10 złoty „krążek” i 22 medal łącznie w tej konkurencji żółto-niebieskich. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra i MrGarden GKM Grudziądz.

logo nice2017 pioro p1Zwycięstwem zawodnika Arge Speedway Wandy Kraków Piotra Pióro zakończył się turniej indywidualny rozgrywany w ramach Nice Cup. Drugie miejsce w zawodach na tarnowskim torze zajął Aureliusz Bieliński. Podium uzupełnił 15-letni Karol Żupiński. Kuriozalna sytuacja miała miejsce przy okazji biegu barażowego, którego w ogóle miało nie być. Żaden ze startujących w nim zawodników nie dojechał do mety.

tarnow logokrakowW niedzielę 30 lipca o godzinie 18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra na Stadionie Miejskim mecz XIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej z ARGE Speedway Wanda Kraków. Bilety na to spotkanie dostępne są w przedsprzedaży oraz w dniu zawodów w kasach stadionu. Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji wejściówek na niedzielny mecz.

logo nicetarnow logoWe wtorek na torze w Tarnowie odbędzie się turniej indywidulany w ramach Nice Cup. W zawodach wystartują zawodnicy, którzy nie mają okazji do częstych startów w lidze. Każdy z młodzieżowców zanim przystąpi do zmagań będzie musiał wylosować silnik, na którym będzie startował. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety w cenie 10zł nabywać można będzie od godziny 16:00.

zielona gora 2016gkmW poniedziałkowy wieczór (24.07), na stadionie przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze, rozegrano zaległe spotkanie pomiędzy miejscowym Falubazem a MRGARDEN GKM Grudziądz. Zawody zakończyły się po ósmej gonitwie z powodu intensywnych opadów deszczu, wynikiem 31:17. 3 ligowe punkty zostały w Zielonej Górze. Najskuteczniejszym zawodnikiem wśród zwycięzców byłli Piotr Protasiewicz (8 pkt.) i Jarosław Hampel (6 pkt.). Honoru gości najlepiej bronili Krzysztof Buczkowski (6 pkt.) oraz Artiom Łaguta (5 pkt.).

gorzow logoŻużlowcy Cash Broker Stali Gorzów wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Par Klubowych w finale rozegranym wczoraj w Ostrowie Wielkopolskim. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Falubazu Zielona Góra i MrGarden GKM Grudziądz.

rzeszow logogdanskStal Rzeszów okazała się lepsza w zaległym meczu 1. Nice LŻ. Rzeszowianie pokonali na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:42. Dzięki temu miejscowi wciąż mają szansę na uniknięcie spotkań barażowych. Najlepiej wśród Żurawi radził sobie Dawid Lampart (10+2). W zespole gości najwięcej punktów zdobył Kacper Gomólski ( 10+2).

gorzow logoZespół z Gorzowa, który reprezentowali Bartosz Zmarzlik i  Krzysztof Kasprzak siegnął po złoto tegorocznych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Na ostrowskim torze bardzo dobrze radzili sobie również zielonogórzanie, którym przypadł srebrny medal. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy MRGARDEN GKM-u Grudziądz, dzięki zwycięstwie Krzysztofa Buczkowskiego nad Szymonem Woźniakiem w biegu dodatkowym.

2015 gafurow r1gkz gdanskNiestety o sporym pechu może mówić kapitan czerwono-biało-niebieskich, Renat Gafurov, który podczas zaległego meczu z Euro Finance Polonią Piła nabawił się kontuzji barku. Gafurov w całym spotkaniu wywalczył 9 oczek i dzięki jego postawie drużyna znad morza zwyciężyła to spotkanie 49:41.

gkz gdanskpilaZdunek Wybrzeże Gdańsk pokonało na własnym torze Euro Finance Polonię Piła 49:41 w ramach zaległej kolejki VIII rundy Nice 1.Ligi Żużlowej. Najlepszymi zawodnikami w drużynie gospodarzy byli: Anders Thomsen oraz Kacper Gomólski, którzy wywalczyli po 10 oczek i dwa bonusy. Natomiast w ekipie przyjezdnych najskuteczniejszy okazał się Norbert Kościuch, który w sześciu startach wywalczył 13 punktów i dwa bonusy. Poniżej prezentujemy Państwu wypowiedzi głównych bohaterów tego spotkania.