inne kaskCzwartkowy Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski zakończył się zwycięstwem Janusza Kołodzieja. Awans uzyskali również: Mateusz Szczepaniak, Dominik Kubera, Dawid Lampart, Ernest Koza, Damian Dróżdż, Daniel Jeleniewski, Patryk Rolnicki oraz Alex Zgardziński (rezerwowy). Oto co powiedzieli zawodnicy po rozegranym ćwierćfinale.

2015 kolodziej j3Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski w Krośnie zakończył się wygraną zawodnika Fogo Unii Leszno - Janusza Kołodzieja. Oprócz zwycięzcy awans uzyskali: Mateusz Szczepaniak, Dominik Kubera, Dawid Lampart, Ernest Koza, Damian Dróżdż, Daniel Jeleniewski oraz Patryk Rolnicki. Miejsce rezerwowego półfinału, który odbędzie się w 8 czerwca w Opolu zajmie Alex Zgardziński. 

2015 zengota g32017 musielak t1Grzegorz Zengota w ostatniej gonitwie czwartkowych zawodów, rozgrywanych na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu, zapewnił sobie triumf w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski. Oprócz zawodnika leszczyńskiej Unii awans uzyskali również Tobiasz Musielak, Krzysztof Buczkowski, Robert Miśkowiak, Oskar Polis, Bartosz Smektała, Damian Baliński oraz miejscowy Sebastian Niedźwiedź.

opole 2016ostrow logo 2017W niedziele na torze w Opolu tamtejszy Stal-Met Kolejarz podejmie TŻ Ostrovię Ostrów Wielkopolski w meczu 2. Ligi Żużlowej. Znamy już awizowane składy obu zespołów na to spotkanie.

gorzow logozielona gora 2016Na ten mecz czeka całe Lubuskie. Co więcej na ten mecz czeka cała żużlowa Polska. Już w niedzielę derby. Cash Broker Stal Gorzów podejmie na stadionie im. Edwarda Jancarza zespół Falubazu Zielona Góra. Poniżej awizowane składu obu ekip na to spotkanie.

gniezno gtmpoznanDo bardzo ciekawego pojedynku dojdzie w najbliższą niedziele w Gnieźnie, gdzie miejscowy GTM Start podejmie w derbach Wielkopolski zespół z Poznania. Na emocje torowe przyjdzie nam jeszcze poczekać kilka dni, lecz już teraz znamy awizowane składy obu ekip na ten pojedynek.

leszno logogkmW niedziele na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie miejscowa FOGO Unia podejmie MRGARDEN GKM Grudziądz. Znamy już awizowane składy na to spotkanie. W zestawieniu gospodarzy Grzegorz Zengota zastąpi Nickiego Pedersena, który uczestniczył wczoraj w wypadku w lidze duńskiej.

2015 jensen r2krakowArge Speedway Wanda Kraków pochwaliła się nowym zawodnikiem. Drużyna z Grodu Kraka postanowiła zakontraktować Rasmusa Jensena. Duńczyk w przeszłości reprezentował barwy Polonii Piła.

wroclaw logoczestochowa nowePrzed nami kolejny mecz na "Nowy Olimpijski". W niedziele Betard Sparta Wrocław zmierzy się z Włókniarzem Vitroszlifem CrossFit Częstochowa. Poznaliśmy już awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.

bydgoszcz logolodzW niedziele 28 maja na torze w Bydgoszczy miejscowa Polonia zmierzy się z Orłem Łódź w ramach 7 rundy Nice 1. Ligi Żużlowej. Awizowane zestawienia obu ekip na to spotkanie prezentują się następująco.