Leszczyński konkurs z okazji Dnia Babci i Dziadka

LesznoWielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dziadka, dlatego z tej okazji FOGO Unia Leszno zorganizowała konkurs. Wystarczy pokazać swoich dziadków, jak kibicują na stadionie. Szczegóły na plakacie poniżej.

Zainteresowanie do żużla z rezultatu jest przekazywane z pokolenia na pokolenie. Aby wziąć udział w leszczyńskim konkursie wystarczy wstawić zdjęcie pod postem na oficjalnej stronie klubu na Facebooku. W komentarzu zdjęcie obejmować musi dziadków, którzy kibicują na stadionie. Zdjęcie może być kolorowe lub czarno - białe. Wyniki zostaną opublikowane 20 stycznia, a 3 osoby z największą ilością polubień otrzymają gadżety FOGO Unii Leszno. W imieniu klubu serdecznie zapraszamy do zabawy.

dzienbabciidziadkazul

Źródło: facebook.com/unialesznoks

Martyna Olejnik's Avatar

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!

SPEEDWAY autograf