Dzisiaj jest 17 styczeń 2021 roku. Imieniny: Marian, Jan, Antoni

Wielka trzynastka

(0 Głosy)

 D7N1246

Na liście niepokonanych w meczu ligowym w tym sezonie znalazło się trzynastu zawodników. Czterech z nich wyczynu tego dokonało więcej niż raz i co ciekawe wszyscy są żużlowcami klubów pierwszoligowych.

Zasady naszej klasyfikacji są proste: zawodnik musi mieć na koncie co najmniej cztery starty i same zwycięstwa biegowe w meczu. Nie uwzględniamy tzw płatnych kompletów czyli z doliczeniem punktów bonusowych oraz występów w meczach barażowych. Trzykrotnie komplety punktów na swoim koncie zapisał zawodnik tarnowskiej Unii Wiktor Kułakow i pod tym względem jest zawodnikiem sezonu.

Szczegółowe zestawienie poniżej.

 

Lista zawodników niepokonanych w meczu polskich lig żużlowych w sezonie 2019:

2019 kulakow3 x Wiktor Kułakow (Unia Tarnów). Rosyjski żużlowiec urodzony 21 lutego 1995 roku komplet 18 punktów zdobył 28.07.2019 roku w meczu 13 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (49:41), komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik (51:39) oraz 7.04.2019 roku w meczu 2 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (40:50).

2019 woryna2

2 x Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik). Polski żużlowiec urodzony 31 sierpnia 1996 roku w Rybniku komplet 15 punktów zdobył 17.08.2019 roku w pierwszym meczu półfinałowym NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik (40:50) oraz 12 punktów w czterech startach 14.06.2019 roku w meczu 10 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami PGG ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils (54:36).

2019 lebiediew2 x Andriej Lebiediew (Lokomotiv Daugavpils). Łotewski żużlowiec urodzony 4 listopada 1994 roku komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. (55:35) oraz 14.04.2019 roku w meczu 3 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (51:38).

2017 ljung p1

2 x Peter Ljung (Unia Tarnów). Szwedzki żużlowiec urodzony 30 października 1982 roku w Waxjo komplet 15 punktów zdobył 15.06.2019 roku w meczu 10 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Orzeł Łódź - Unia Tarnów (44:46) oraz 9.06.2019 roku w meczu 9 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Car Gwarant Start Gniezno (46:44)

2017 ljung p1

Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno). Polski żużlowiec urodzony 27 maja 1984 roku w Tarnowie komplet 15 punktów zdobył 13.09.2019 roku w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (43:47)

2017 ljung p1

Leon Madsen (forBET Włókniarz Częstochowa). Duński żużlowiec urodzony 5 września 1988 roku w Vejle komplet 15 punktów zdobył 15.09.2019 roku w pierwszym meczu o trzecie miejsce w PGE Ekstralidze pomiędzy drużynami forBET Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra (57:33)

2019 grajczonek jJosh Grajczonek (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz). Australijski żużlowiec urodzony 2 lutego 1990 roku w Townswille komplet 12 punktów w czterech startach zdobył 4.08.2019 roku w meczu 12 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz  (54:36). 

2017 bellego d2David Bellego (Power Duck Iveston PSŻ Poznań). Francuski żużlowiec urodzony 15 maja 1994 roku w Marmande komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Euro Finannce Polonia Piła (58:32)

2017 Woelbert K1

Kevin Woelbert (OK Bedmet Kolejarz Opole). Niemiecki żużlowiec urodzony 14 czerwca 1989 roku w Crivitzu komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno (53:37)

2015 zmarzlik b2

Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów Wielkopolski). Polski żużlowiec urodzony 12 kwietnia 1995 roku w Szczecinie komplet 15 punktów zdobył 26.05.2019 roku w meczu 6 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami truly.work Stal Gorzów Wielkopolski - MRGARDEN GKM Grudziądz (51:39).

2019 brzozowski k

Kamil Brzozowski (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz). Polski żużlowiec urodzony 25 lutego 1987 w Gorzowie Wielkopolskim komplet 12 punktów w czterech startach zdobył 26.05.2019 roku w meczu 7 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Speedway Wanda Kraków (63:27).

2017 woffindenTai Woffinden (Betard Sparta Wrocław). Angielski żużlowiec urodzony 10 sierpnia 1990 roku w Scunthorpe komplet 15 punktów zdobył 14.04.2019 roku w meczu 2 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (49:41).

2019 lahti tTimo Lahti (Lokomotiv Daugavpils). Fiński żużlowiec urodzony 16 lipca 1992 roku w Kouvoli komplet 15 punktów zdobył 31.03. 2019 roku w meczu 1 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (46:44).

 

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

terminarzsgp

Naszym zdaniem...

Polskie ligi żużlowe

PGE Ekstraliga
3-4.04.2021
Grudziądz - Wrocław
Lublin - Częstochowa
Toruń - Zielona Góra
Leszno - Gorzów

eWinner 1 Liga Żużlowa
3-5.04.2021
Tarnów - Gdańsk
Bydgoszcz - Ostrów
Gniezno - Łódź
Rybnik - Krosno

2 Liga Żużlowa
3-4.04.2021
Wittstock - Poznań
Opole - Rawicz
Rzeszów - Daugavpils

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

Pasjonaci

logozuzlowiec

Okiem naczelnego

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Tai Woffinden   W. Brytania -
3. Fredrik Lindgren   Szwecja -
4. Maciej Janowski   Polska -
5. Leon Madsen   Dania -
6. Jason Doyle   Australia -
7. Artiom Łaguta   Rosja -
8. Emil Sajfutdinow   Rosja -
9. Martin Vaculik   Słowacja
-
10. Max Fricke   Australia -
11. Matej Zagar   Słowenia -
12. Anders Thomsen   Dania -
13. Oliver Bernzton   Szwecja -
14. Krzysztof Kasprzak   Polska -
15. Robert Lambert   W. Brytania -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Leszno Fogo Unia Leszno - - -
 2. Gorzow Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. - - -
 3. Wroclaw Betard Sparta Wrocław - - -
 4. Zielona Gora RM Solar Falubaz Zielona Góra - - -
 5. Czestochowa Eltrox Włókniarz Częstochowa - - -
 6. Lublin Motor Lublin - - -
 7. Grudziadz MRGARDEN GKM Grudziądz - - -
 8. Torun eWinner Apator Toruń - - -

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jMaciej Janowski

 # drużyna m p +/-
 1. RybnikPGG ROW Rybnik - - -
 2. Gniezno Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno - - -
 3. Lodz Orzeł Łódź - - -
 4. Gdansk Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 5. Tarnow  Unia Tarnów - - -
 6. Ostrow Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 7. Bydgoszcz Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -
 8.  Krosno Wilki Krosno - - -

 

 Mistrz eWinner 1 Ligi Żużlowej 2020

lublin 2017eWinner Apator Toruń

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. Daugavpils  Lokomotiv Daugavpils - - -
 2. Opole OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Poznan SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 4. Rzeszow RTŻ Rzeszów - - -
 5. Rawicz Metalika Recycling Kolejarz Rawicz - - -
 6. Wittstock MSC Wittstock - - -
7. Trans MF Landshut Devils - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2020

rzeszow logoWilki Krosno

Klasyfikacja SEC 2020

 1. Robert Lambert
  W. Brytania
67
 2. Leon Madsen   Dania 64
 3. Grigorij Łaguta
  Rosja
52
 4. Mikkel Michelsen
  Dania 46
 5. Bartosz Smektała
  Polska
45
 6. Nicki Pedersen
  Dania 45
 7. Timo Lahti   Finlandia 43
8. Kacper Woryna
  Polska
33
9. David Bellego   Francja 31
10. Vaclav Milik
  Czechy
26
11. Bartosz Zmarzlik
  Polska
25
12. Krzysztof Kasprzak   Polska 25
13. Kai Huckenbeck
  Niemcy
25
14. Peter Ljung   Szwecja 23
15. Michael Jepsen Jensen   Dania 22
16. Andriej Kudriaszow
  Rosja
21
17. Emil Sajfutdinow
  Rosja
14
18. Paweł Przedpełski   Polska 10
19. Patryk Dudek   Polska 8

Mistrz SEC

2017 madsen l2Robert Lambert

Klasyfikacja IMŚJ 2020

 1. Jaimon Lidsey   Australia 20
 2. Dominik Kubera   Polska 16
 3. Oleg Mihaylovs   Łotwa 14
 4. Daniel Bewley   W. Brytania 16
 5. Mads Hansen   Dania 9
 6. Petr Chlupac   Czechy 8
 7. Jan Kvech   Czechy 13
 8. Jakub Miśkowiak   Polska 9
 9. Niklas Sayrio   Finlandia 6
10. Marko Levyshyn flaga australia  Ukraina 5
11. Lukas Fienhage   Niemcy 5
12. Mattia Lenarduzzi   Włochy 5
13. Lucke Becker   USA 4
14. Alexander Woentin   Szwecja 3
15. Lukas Baumann   Niemcy 1
16. Steven Goret   Francja 0

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bJaimon Lidsey

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2020

PGE Ekstraliga - składy drużyn

KaskiPrezentujemy składy drużyn ekstraligowych w których kluby przystąpią do rywalizacji w sezonie 2021.

eWinner 1.Liga Żużlowa - składy drużyn

SECPrezentujemy składy drużyn pierwszoligowych w których kluby przystąpią do rywalizacji w sezonie 2021.

2. Liga Żużlowa - składy drużyn

Kaski1Prezentujemy składy drużyn drugoligowych w których kluby przystąpią do rywalizacji w sezonie 2021.