Niepokonani: Kołodziej i Madsen

IMG 7619

Do elitarnego grona niepokonanych zawodników w meczu ligowym dołączyli Janusz Kołodziej i Leon Madsen. Zawodnik Fogo Unii Leszno zdobył komplet 15 punktów w pierwszym meczu finałowych PGE Ekstraligi a Leon Madsen z forBET Włókniarza Częstochowa w pierwszym meczu o brązowe medale. Obaj zawodnicy walnie przyczynili się do sukcesów swoich ekip przybliżając je do wygrania dwumeczów.   

Lista zawodników niepokonanych w meczu polskich lig żużlowych w sezonie 2019:

2019 kulakow3 x Wiktor Kułakow (Unia Tarnów). Rosyjski żużlowiec urodzony 21 lutego 1995 roku komplet 18 punktów zdobył 28.07.2019 roku w meczu 13 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (49:41), komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik (51:39) oraz 7.04.2019 roku w meczu 2 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów (40:50).

2019 woryna2

2 x Kacper Woryna (PGG ROW Rybnik). Polski żużlowiec urodzony 31 sierpnia 1996 roku w Rybniku komplet 15 punktów zdobył 17.08.2019 roku w pierwszym meczu półfinałowym NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik (40:50) oraz 12 punktów w czterech startach 14.06.2019 roku w meczu 10 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami PGG ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils (54:36).

2019 lebiediew2 x Andriej Lebiediew (Lokomotiv Daugavpils). Łotewski żużlowiec urodzony 4 listopada 1994 roku komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. (55:35) oraz 14.04.2019 roku w meczu 3 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk (51:38).

2017 ljung p1

2 x Peter Ljung (Unia Tarnów). Szwedzki żużlowiec urodzony 30 października 1982 roku w Waxjo komplet 15 punktów zdobył 15.06.2019 roku w meczu 10 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Orzeł Łódź - Unia Tarnów (44:46) oraz 9.06.2019 roku w meczu 9 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Car Gwarant Start Gniezno (46:44)

2017 ljung p1

Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno). Polski żużlowiec urodzony 27 maja 1984 roku w Tarnowie komplet 15 punktów zdobył 13.09.2019 roku w pierwszym meczu finałowym PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno (43:47)

2017 ljung p1

Leon Madsen (forBET Włókniarz Częstochowa). Duński żużlowiec urodzony 5 września 1988 roku w Vejle komplet 15 punktów zdobył 15.09.2019 roku w pierwszym meczu o trzecie miejsce w PGE Ekstralidze pomiędzy drużynami forBET Włókniarz Częstochowa - Stelmet Falubaz Zielona Góra (57:33)

2019 grajczonek jJosh Grajczonek (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz). Australijski żużlowiec urodzony 2 lutego 1990 roku w Townswille komplet 12 punktów w czterech startach zdobył 4.08.2019 roku w meczu 12 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz  (54:36). 

2017 bellego d2David Bellego (Power Duck Iveston PSŻ Poznań). Francuski żużlowiec urodzony 15 maja 1994 roku w Marmande komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Power Duck Iveston PSŻ Poznań - Euro Finannce Polonia Piła (58:32)

2017 Woelbert K1

Kevin Woelbert (OK Bedmet Kolejarz Opole). Niemiecki żużlowiec urodzony 14 czerwca 1989 roku w Crivitzu komplet 15 punktów zdobył 23.06.2019 roku w meczu 11 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami OK Bedmet Kolejarz Opole - Wilki Krosno (53:37)

2015 zmarzlik b2

Bartosz Zmarzlik (truly.work Stal Gorzów Wielkopolski). Polski żużlowiec urodzony 12 kwietnia 1995 roku w Szczecinie komplet 15 punktów zdobył 26.05.2019 roku w meczu 6 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami truly.work Stal Gorzów Wielkopolski - MRGARDEN GKM Grudziądz (51:39).

2019 brzozowski k

Kamil Brzozowski (ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz). Polski żużlowiec urodzony 25 lutego 1987 w Gorzowie Wielkopolskim komplet 12 punktów w czterech startach zdobył 26.05.2019 roku w meczu 7 kolejki 2 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Speedway Wanda Kraków (63:27).

2017 woffindenTai Woffinden (Betard Sparta Wrocław). Angielski żużlowiec urodzony 10 sierpnia 1990 roku w Scunthorpe komplet 15 punktów zdobył 14.04.2019 roku w meczu 2 kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy drużynami Betard Sparta Wrocław - Stelmet Falubaz Zielona Góra (49:41).

2019 lahti tTimo Lahti (Lokomotiv Daugavpils). Fiński żużlowiec urodzony 16 lipca 1992 roku w Kouvoli komplet 15 punktów zdobył 31.03. 2019 roku w meczu 1 kolejki NICE 1 Ligi Żużlowej pomiędzy drużynami Unia Tarnów - Lokomotiv Daugavpils (46:44).

 

 

Redakcja

SPEEDWAY.info.pl istnieje na rynku internetowym od 2000 roku i jest pierwszym wortalem żużlowym w Polsce! Redakcja skupiająca pasjonatów sportu żużlowego założona została dla kibiców a nie pieniędzy dlatego jeżeli bliska Ci jest taka idea zapraszamy do współtworzenia naszego wydawnictwa!

Dziękujemy, że jesteście z nami

jubileusz

SPEEDWAY.info - sonda

Kiedy rozpocznie się sezon?
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
  • Głosów: 0%
Total Votes:
First Vote:
Last Vote:

Powiedzieli...

SPEEDWAY autograf

SPEEDWAY.informacje z Twittera

EkstraligaTV
EkstraligaTV . @FalubazZG będzie przekazywać na bieżąco wszelkie informacje, materiały z treningów i konferencji prasowych, zdjęcia oraz wypowiedzi żużlowców. #PGEE | #PGEEkstraliga speedwa...
godzina 14:00 / 27.05.2020
EkstraligaTV
EkstraligaTV Inauguracja #PGEEkstraliga 2020 LIVE 12.06 @ELEVENSPORTSPL 1: #WROLUB #CZEGRU 14.06 @nSport_plus : #RYBZIE #GORLES #PGEE | #PGEEkstraliga pic.twi...
godzina 11:00 / 26.05.2020
EkstraligaTV
EkstraligaTV Najnowszy komunikat PZM dotyczący treningów na torach żużlowych i miniżużlowych. #PGEE | #PGEEkstraliga speedwa...
godzina 07:00 / 26.05.2020

Klasyfikacje / tabele

Klasyfikacja SGP

1. Bartosz Zmarzlik   Polska -
2. Leon Madsen   Dania -
3. Emil Sajfutdinow   Rosja -
4. Fredrik Lindgren   Szwecja -
5. Martin Vaculik   Słowacja
-
6. Maciej Janowski   Polska -
7. Jason Doyle   Australia -
8. Patryk Dudek   Polska -
9. Matej Zagar   Słowenia -
10. Niels-Kristian Iversen   Dania -
11. Max Fricke   Australia -
12. Martin Smolinski   Niemcy -
13. Artiom Łaguta   Rosja -
14. Tai Woffinden   W. Brytania -
15. Antonio Lindback   Szwecja -

Indywidualny Mistrz Świata

2017 woffindenBartosz Zmarzlik

 # drużyna m p +/-
 1. Fogo Unia Leszno - - -
 2. Betard Sparta Wrocław - - -
 3. Eltrox Włókniarz Częstochowa - - -
 4. Stelmet Falubaz Zielona Góra - - -
 5. MRGARDEN GKM Grudziądz - - -
 6. Motor Lublin - - -
 7. Moje Bermudy Stal Gorzów Wlkp. - - -
 8. ROW Rybnik - - -

 

Mistrzowie Polski

leszno logoFogo Unia Leszno

2018 kołodziej jJanusz Kołodziej

1liga

 # drużyna m p +/-
 1. eWinner Apator Toruń - - -
 2. Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - - -
 3. Car Gwarant Start Gniezno - - -
 4. Unia Tarnów - - -
 5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk - - -
 6. Lokomotiv Daugavpils - - -
 7. Orzeł Łódź - - -
 8. Abramczyk Polonia Bydgoszcz - - -

 

 Mistrz Nice 1 Ligi Żużlowej 2019

lublin 2017PGG ROW Rybnik

2liga

 # drużyna m p +/-
 1. SpecHouse PSŻ Poznań - - -
 2. OK Bedmet Kolejarz Opole - - -
 3. Wilki Krosno - - -
 4. Stainer Unia Kolejarz Rawicz - - -
 5. RTŻ Rzeszów - - -
 6. MSC Wittstock - - -

 

Mistrz 2 Ligi Żużlowej 2019

rzeszow logoZOOleszcz Polonia Bydgoszcz

Premiership

 # drużyna m p +/-
 1. Poole Pirates 24 52 +60
 2. Swindon Robins 24 50 +153
 3. Wolverhampton Wolves 24 43 +45
 4. Ipswich Witches 24 42 -27
 5. Belle Vue Aces 24 41 +10
 6. King's Lynn Stars 24 31 -12
 7. Peterborough Panthers 24 20 -212

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia pool 2017 lambert r1

Swindon Robins

Charles Wright

Elitserien

 # drużyna m p +/-
 1. Dackarna Malilla 16 28 +83
 2. Elit Vetlanda 16 27 +108
 3. Vastervik Speedway 16 25 +55
 4. Smederna Eskilstuna 16 25 +40
 5. Indianerna Kumla 16 22 +3
 6. Lejonen Gislaved 16 21 +13
 7. Piraterna Motala 16 12 -66
 8. Rospiggarna Hallstavik 16 11 -78
 9. Masarna Avesta 16 9 -158

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja smaderna 2016 lindgren f1

Smederna Eskilstuna

Jacob Thorssell

Metal Speedway League

 # drużyna m p +
 1. Holsted Tigers 10 23 +86
 2. Slangerup Speedway 10 16 +11
 3. Esbjerg Vikings 10 13 +12
 4. Region Varde Elitesport 10 11 +6
 5. Team Fjelsted 10 10 -26
 6. GSK Liga 10 2 -89

 

Mistrzowie Danii

Region Varde 2019 bjerre

Team Fjelsted

Kenneth Bjerre

Klasyfikacja SEC 4/4

 1. Mikkel Michelsen
  Dania 45
 2. Grigorij Łaguta
  Rosja
45
 3. Leon Madsen   Dania 39
 4. Kacper Woryna
  Polska
39
 5. Bartosz Smektała
  Polska
36
 6. Michael Jepsen Jensen   Dania 35
 7. Nicki Pedersen
  Dania 33
 8. Paweł Przedpełski
  Polska
27
 9. Jarosław Hampel   Polska 25
10. Kai Huckenbeck
  Niemcy
24
11. Vaclav Milik
  Czechy
22
12. Antonio Lindbaeck   Szwecja 22
13. Robert Lambert
  W. Brytania
18
14. Anders Thomsen   Dania 14
15. David Bellego   Francja 14

Mistrz SEC

2017 madsen l2Mikkel Michelsen

Klasyfikacja IMŚJ 3/3

 1. Maksym Drabik   Polska 49
 2. Bartosz Smektała   Polska 45
 3. Dominik Kubera   Polska 45
 4. Gleb Czugunow   Rosja 39
 5. Robert Lambert   W. Brytania 32
 6. Jan Kvech   Czechy 30
 7. Jaimon Lidsey   Australia 29
 8. Jonas Jeppesen   Dania 26
 9. Wiktor Lampart   Polska 24
10. Fredrik Jakobsen   Dania 20
11. Patrick Hansen flaga australia  Dania 15
12. Rafał Karczmarz   Polska 13
13. Tim Soerensen   Dania 12
14. Nick Skorja   Słowenia 11
15. Michael Haertel   Niemcy 8

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polskaPolska

2017 smektała bMaksym Drabik

Okiem naczelnego

TOP 20 SPEEDWAY.info.pl

Ligowiec roku SPEEDWAY.info.pl

7 kolejki SPEEDWAY.info.pl

Niepokonani 2019