logo SGPflaga slowenia29 kwietnia Grand Prix Słowenii zainauguruje tegoroczny cykl zmagać o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W Krsko z dziką kartą pojedziecie 18-letni Nick Skorja.Dla młodego zawodnika ze Słowenii nie będą to pierwsze zawody w cyklu Grand Prix. W tamtym roku pełnił on bowiem rolę rezerwowego. Miał też okazję wystartować w jednym z wyścigów. 

 logo SGPlogo pzm13 maja gwiazdy światowego żużla spotkają się na PGE Narodowym w Warszawie, żeby walczyć o najlepsze miejsca w LOTTO Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już po raz trzeci z rzędu LOTTO, marka Totalizatora Sportowego jest partnerem tytularnym tego wydarzenia. 

2015 pawlicki pi4Piotr Pawlicki spotkał się z fanką żużla z Warszawy, która wygrała konkurs organizowany przez Polski Związek Motorowy. Wspólny lunch i możliwość poćwiczenia w parku trampolin pozostawiły niezapomniane wrażenia na Katarzynie Suchorzewskiej.

2015 hancock gCzterokrotny Mistrz Świata Greg Hancock przyznaje, że młodzież zaczyna przejmować stery w cyklu Speedway Grand Prix. Jednocześnie zgłasza swoją gotowość do walki o kolejny - piąty tytuł mistrzowski. 

logo SGPZ Wielkopolski na największą tegoroczną rundę cyklu Grand Prix, która odbędzie się 13 maja na PGE Narodowym w Warszawie tradycyjnie wybierają się tłumy kibiców.

flaga polskaKochasz żużel? Pokaż to 14 lutego przed PGE Narodowym w Warszawie i otrzymaj zaproszenia na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Walentynkowa zabawa Polskiego Związku Motorowego idealnie wpisuje się w klimat święta zakochanych. 14 lutego elewację PGE Narodowego w Warszawie ozdobi - w godzinach od 17.10 do 19.00 - napis świetlny o treści I LOVE SPEEDWAY.

2016 zmarzlik b1Popularność Bartosza Zmarzlika jest coraz większa. Dziś reprezentant Polski, żużlowiec Stali Gorzów, gościł w Warszawie w związku z promocją 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

logo SGPPonad 30 tys. biletów zostało sprzedanych na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już wkrótce czterech naszych reprezentantów, którzy 13 maja będą walczyć na PGE Narodowym w Warszawie, weźmie udział wespół z resztą reprezentacji Polski w przedsezonowym zgrupowaniu.

logo SGPKilka lat temu żużel poszedł tropem innych sportów motorowych w temacie numerów startowych zawodników. Zrezygnowano z numeracji odpowiadającej lokacie z poprzedniego sezonu danego żużlowca na rzecz indywidualnych numerów startowych. Chciano by te numery kojarzyły się z danymi żużlowcami, a wielu z nich utożsamia się ze swoimi symbolami. Dziś poznaliśmy zestawienie na sezon 2017.

2015 lindgren fSilniki GTR to nowe jednostki, które pojawiły się na rynku stosunkowo niedawno, tworząc konkurencje dla obecnego hegemona marki GM. Jednym z czołowych żużlowców, którzy zdecydowali się na przesiadkę z silników marki GM na GTR jest Fredrik Lindgren. Szwed cały czas testuje i uczy się nowych jednostek. Jak dotychczas jest bardzo zadowolony z jazdy dla stajni GTR.