2015 jamrog j1tarnow logoJakub Jamróg w rozpoczynającym się za miesiąc sezonie będzie jednym z ważnych punktów tarnowskiej Unii. W rozmowie z naszym portalem wychowanek Jaskółek mówi o wrażeniach z piątkowej Gali 60-lecia, o atmosferze jaka panuje w drużynie oraz o bazie sprzętowej na nadchodzący sezon.

 

W piątek odbyła się uroczysta Gala 60-lecia żużla w Tarnowie. Miałeś okazję na niej być. Jak wrażenia?

Gala przypominała mi tą, którą miałem okazję obserwować w telewizji, na zakończenie sezonu PGE Ekstraligi. Dźwięki były nawet bardzo podobne. Fajnie, że takie coś jest. Dużo znanych osobowości było. Przede wszystkim wielkie wrażenie na mnie zrobił film historyczny, który był prezentowany. Była przybliżona historia od początków, od zalążka żużla w Tarnowie. Ja osobiście bardzo lubię historię, także tym bardziej zdjęcia archiwalne przypadły mi do gustu. Spodobało mi się też to, że zawodnicy, którzy tworzyli historię tego klubu otrzymali pamiątkowe statuetki.

 

Po spadku do I ligi tarnowska drużyna nieco się zmieniła. Między innymi ty dołączyłeś do zespołu. Miałeś okazję zapoznać się już z kolegami z drużyny?

Z każdym znam się osobiście. Z większością znałem się już wcześniej, gdy startowałem jeszcze w Łodzi. Cały czas budujemy team-spirit. Wydaje mi się, że on już jest na dobrym poziomie. Jak przyjdą mecze to tym bardziej będziemy w swoim żywiole i fajnie się to będzie kręciło.

 

Czy sztab trenerski przygotował dla drużyny coś specjalnego na ten ostatni etap przed początkiem sezonu?

My robimy swoje. Zamykamy się w swoich warsztatach. Wiemy jaki mamy cel i każdy z nas indywidualnie się do tego przygotowuje. Natomiast na torze drużynowo będziemy walczyć  o Ekstraligę.

 

Baza sprzętowa przygotowana do sezonu? 

Wszystko już gotowe. Trwają ostatnie prace. Tak chodzę obok tych motocykli i się zastanawiam co by tu jeszcze poprawić. Myślę, że w okolicy tygodnia udam się gdzieś, aby  pojeździć na torze.  Teraz kusi mnie też cross, bo jest dobry na to okres. 

 

Dziękuję za rozmowę.

Również dziękuję.

 

 

 

 

Źródło: inf.własna

Dodaj komentarz

Komentarze wykraczające poza prawo i dobre obyczaje będą usuwane.


Kod antyspamowy
Odśwież