Kozioł kontra Byk czyli mecz Speed Car Motor Lublin vs FOGO Unia Leszno

DSC 0004

Wielkie i niesamowite emocje czekają na kibiców 3 maja wieczorem przy Alejach Zygmuntowskich 5 w Lublinie. Beniaminek PGEE podejmie mistrza Polski.


3 maja (piątek) beniaminka PGEE czeka najważniejszy sprawdzian w lidze. Lubelski Speed Car Motor Lublin zmierzy się z mistrzem kraju. FOGO Unia Leszno to groźny przeciwnik dla drużyny Macieja Kuciapy, ponieważ od początku sezonu daje wycisk swoim rywalom i pokazuje, że tytuł mistrza ma nie bez powodu. Do tej pory klub z Leszna nie przegrał jeszcze ani jednego meczu PGE Ekstraligi.

Czy Lublinianie są w stanie przerwać dobrą passę Byków?
Zawodnicy z Koziego Grodu potrafią zaskakiwać, a na swoim torze osiągają spektakularne zwycięstwa i wychodzą z najgorszych sytuacji ogromną ręką. Poza tym nieodłącznym atutem Lublina jest tor, który zawsze dla gości jest niewiadomą. Na pewno w tym meczu dużo będzie się oczekiwało od Pawła Miesiąca, który z meczu z Włókniarzem Częstochową zrobił prawdziwe show. Kolejnym żużlowcem, na którego formę można liczyć jest Mikkel Michelsen, który w tym meczu będzie jechał z juniorami. Oczy mogą być zwrócone także w stronę Andreasa Jonssona. Kapitan Koziołków, mimo że nadal odczuwa skutki poważnego upadku w meczu z Grudziądzem, stara się, za każdym razem dawać z siebie ile tylko może.
Po stronie Unii Leszna nadzieję na zdobycie sporej ilości oczek w meczu z Lublinem mogą dawać Emil Sayfutdinow, Piotr Pawlicki oraz Janusz Kołodziej. Ci trzej zawodnicy w meczu z Truly.work Stalą Gorzów najlepiej punktowali i większej mierze wywalczyli zwycięstwo.

Mecz w Lubinie będzie z pewnością wielkim i emocjonującym wydarzeniem. Obydwie drużyny mają coś do pokazania i o co walczyć. Dla obydwu drużyn, każdy bieg będzie szansą na wygraną i pokazanie ducha walki.

Sylwia Sówka

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!