Spędź Mikołajki z Bartoszem Zmarzlikiem

IMG 8406

Polski Związek Motorowy organizuje konkurs, w którym do wygrania są zaproszenia na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Wystarczy zgłosić  przygotowany przez siebie scenariusz przebiegu mikołajkowego spotkania z Bartoszem Zmarzlikiem. Indywidualny Mistrz Świata odwiedzi zwycięzce 6 grudnia w jego własnym domu lub miejscu, które zaproponuje uczestnik.

mikolajZadanie konkursowe jest proste, należy do 4 grudnia (do godziny 12:00) wysłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swój scenariusz przebiegu Mikołajek z Bartoszem Zmarzlikiem oraz umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na profilu http://www.facebook.com/sgpnarodowy swoje zgłoszenie do konkursu. Więcej szczegółów w Regulaminie, który zawiera również zgodę na Uczestnictwo. Przypomnijmy, że inauguracja cyklu Grand Prix na PGE Narodowym już 16 maja 2020 roku.

Jeśli ktoś marzy o tym, żeby ugościć Bartosza Zmarzlika, to nie ma lepszej okazji niż jego Mikołajkowa wizyta. Mistrz świata osobiście zaprosi wybranego kibica wraz z rodziną lub znajomymi do Warszawy, ale najpierw trzeba zaplanować i zorganizować Mikołajki z mistrzem. To już taka tradycja, że co roku Bartek wciela się w rolę tego, który obdarowuje kibiców zaproszeniami na zawody w stolicy. Kibice mają też świetną okazję, aby podziękować zawodnikowi za emocje, których dostarcza na torze, a przede wszystkim osobiście pogratulować mu złotego medalu - powiedział Przemysław Szymkowiak (manager warszawskich zawodów Grand Prix).

Źródło; speedwayekstraliga.pl

 

Martyna Olejnik

Mieszkam w Śmiglu niedaleko Leszna. Żużlem interesuje się już od 13 lat. Wszystko zaczęło się od wyjazdu na pierwszy mecz, na który zabrał mnie mój tata. Moją ulubioną drużyną, której w sezonie kibicuje jest FOGO Unia Leszno. W wolnym czasie lubię pobiegać, słuchać muzyki, a także fotografować. Pozdrawiam!

20

Dziękujemy, że jesteście z nami!