szwecja rospiggarnaszwecja masarnaPo bardzo zaciętym spotkaniu Rospiggarna Hallstavik zremisowała z Masarną Avesta 45-45. Najlepszym żużlowcem gospodarzy okazał się Jason Doyle, zdobywca 14 punktów. Wśród gości prym wiódł Tai Woffinden, autor 12 oczek z dwoma bonusami.

logo pzmW minioną niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim żużlowcy Cash Broker Stali Gorzów pewnie wywalczyli tytuł Mistrzów Polski Par Klubowych. Jest to 10 złoty „krążek” i 22 medal łącznie w tej konkurencji żółto-niebieskich. Kolejne miejsca na podium zajęli zawodnicy Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra i MrGarden GKM Grudziądz.

szwecja piraternaszwecja vetlandaDo bardzo emocjonującego spotkania doszło w dniu dzisiejszym w Motali, gdzie miejscowa Piraterna zremisowała z zespołem Elit Vetlandy. Wśród gospodarzy prym wiedli Emil Saifutdinow oraz Niels Kristian Iversen, którzy zdobyli po 10 oczek. Liderem drużyny przyjezdnej był Bartosz Zmarzlik, zdobywca 12 punktów.

szwecja dackarnaszwecja smadernaW ramach 11. kolejki szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla zmierzyła się z zespołem Smederna Eskilstuna. Po bardzo zaciętym spotkaniu, przewagą sześciu punktów, zwyciężyli gospodarze. Płatny komplet punktów zdobył zawodnik gospodarzy - Maciej Janowski. W szeregach gości najlepiej spisywał się Grzegorz Walasek, który na swoim koncie zapisał 11 punktów.

szwecja lejonenszwecja indianiernaWtorkowego wieczoru (25.07) drużyna Lejonen Gislaved gościła na swoim obiekcie zespół Indianerna Kumla. Pojedynek był bardzo ciekawy i wyrównany. Dopiero ostatnia gonitwa spotkania zadecydowała o końcowym wyniku spotkania. Znakomita forma Piotra Pawlickiego (14 pkt.) w największym stopniu przyczyniła się do do tryumfu gospodarzy. W szeregach gości najlepiej zaprezentował się Piotr Protasiewicz, zdobywca 9. "oczek".

logo nice2017 pioro p1Zwycięstwem zawodnika Arge Speedway Wandy Kraków Piotra Pióro zakończył się turniej indywidualny rozgrywany w ramach Nice Cup. Drugie miejsce w zawodach na tarnowskim torze zajął Aureliusz Bieliński. Podium uzupełnił 15-letni Karol Żupiński. Kuriozalna sytuacja miała miejsce przy okazji biegu barażowego, którego w ogóle miało nie być. Żaden ze startujących w nim zawodników nie dojechał do mety.

tarnow logokrakowW niedzielę 30 lipca o godzinie 18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów rozegra na Stadionie Miejskim mecz XIII kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej z ARGE Speedway Wanda Kraków. Bilety na to spotkanie dostępne są w przedsprzedaży oraz w dniu zawodów w kasach stadionu. Prezentujemy szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji wejściówek na niedzielny mecz. 

logo nicetarnow logoWe wtorek na torze w Tarnowie odbędzie się turniej indywidulany w ramach Nice Cup. W zawodach wystartują zawodnicy, którzy nie mają okazji do częstych startów w lidze. Każdy z młodzieżowców zanim przystąpi do zmagań będzie musiał wylosować silnik, na którym będzie startował. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 17:00. Bilety w cenie 10zł nabywać można będzie od godziny 16:00.

anglia leicesteranglia kings lynnW poniedziałkowym meczu Premiership drużyna Leicester Lions pewnie pokonała drużynę Kings Lynn Stars 54:38. Gospodarzy do zwycięstwa poprowadzili Lasse Bjerre (14) oraz Danny King (11+2). Dla gości najwięcej punktów zdobył Thomas Jorgensen (13).