Opolska Karolinka (03.05.2015)

PSB: Reprezentacja Polski - Team Słowiański 52:38 (19.04.2015)

Naszym zdaniem...

Powiedzieli...

Opolska Karolinka (03.05.2015)

Konferencja prasowa przed opolską Karolinką (02.05.2015)

Trening przed opolską Karolinką (02.05.2015)

Polska - Dania 49:43 (01.05.2015)

Klasyfikacja Grand Prix 2015 - 1/12

  1. Matej Zagar
Słowenia 8
  2. Chris Harris W. Brytania 7
  3. Jarosław Hampel Polska 7
  4. Niels-Kristian Iversen Dania 7
  5. Michael J. Jensen Dania 5
  6. Tai Woffinden W. Brytania 5
  7. Greg Hancock USA 5
  8. Jason Doyle Australia 4
  9. Tomas H. Jonasson Szwecja 4
10. Tomasz Gollob Polska 4
11. Bartosz Zmarzlik Polska 3
12. Krzysztof Kasprzak Polska 3
13. Andreas Jonsson Szwecja 3
14. Maciej Janowski Polska 3
15. Nicki Pedersen Dania 3
16. Piotr Pawlicki Polska 1
17. Chris Holder Australia 0
18. Troy Batchelor Australia 0

 Mistrzowie Świata

flaga-dania
Dania

2013-hancock g2
Greg Hancock

 

# drużyna m p +/-
1. Fogo Unia Leszno  2 4 +32
2. Falubaz Zielona Góra 2 4 +14
3. Stal Rzeszów 2 2 +5
4. Unia Tarnów  2 2 -4
5. GKM Grudziądz  2 2 -8
6. KS Toruń 2 1 -4
7. Betard Sparta Wrocław 2 1 -15
8. MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wlkp. 2 0 -20

 

Mistrzowie Polski

gorzow logo
Stal Gorzów Wlkp.
2014-kasprzak k
Krzysztof Kasprzak

 

# drużyna m p +/-
1. Lokomotiv Daugavpils 2 4 +32
2. Polonia Bydgoszcz 2 4 +13
3. ŻKS ROW Rybnik 2 2 +27
4. Orzeł Łódź 1 2 +9
5. Łączyńscy Carbon Start Gniezno 2 0 -15
6. MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. 1 0 -24
7. Speedway Wanda Instal Kraków 2 0 -42

 

# drużyna m p +/-
1. Polonia Piła 1 2 +30
2. Wybrzeże Gdańsk 1 2 -14
3. KMŻ Motor Lublin 1 0 -14
4. Kolejarz Intermarche Rawicz 1 0 -30
5. KSM Krosno 0 0 -

    Elite League

 

# drużyna m p +/-
1. Coventry Bees 8 19 +23
2. Poole Pirates 5 12 +26
3. Wolverhampton Wolves 6 12 +9
4. Kings Lynn Stars 7 12 +8
5. Lakeside Hammers 9 10 +7
6. Belle Vue Aces 8 9 -11
7. Swindon Robins 6 9 -26
8. Leicester Lions 5 6 -36

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia-pool 2013-woffinden t2

Poole Pirates

Tai Woffinden

    Elitserien

 

# drużyna m p +/-
1. Elit Vetlanda - - -
2. Piraterna Motala - - -
3. Rospiggarna Hallstavik - - -
4. Indianerna Kumla - - -
5. Dackarna Malilla  - - -
6. Ikaros Smederna Eskilstuna - - -
7. Vargarna Norrkoeping - - -
8. Vastervik Speedway - - -

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja vetlanda 2012-jonasson t h

Elit Vetlanda

Thomas H. Jonasson

    Danish Speedway League

 

# drużyna m p +/-
1. Holsted - - -
2. Esbjerg - - -
3. Region Varde - - -
4. Munkebo - - -
5. Holstebro - - -
6. Slangerup - - -
7. Fjelsted - - -
8. Grindsted - - -

 

Mistrzowie Danii

dania holsted 2012-iversen n k

Holsted Tigers

Niels K. Iversen

Klasyfikacja IMŚJ 2014 - 3/3

  1. Piotr Pawlicki Polska 42
  2. Kacper Gomólski Polska 36
  3. Mikkel Michelsen
Dania 33
  4. Vaclav Milik
Czechy 31
  5. Nicklas Porsing Dania 28
  6. Krystian Pieszczek Polska 26
  7. Jacob Thorssell Szwecja 26
  8. Lasse Bjerre Dania 24
  9. Szymon Woźniak Polska 21
10. Mikkel Bech Jensen Dania 18
11. David Bellego Francja 17
12. Fredrik Engman Szwecja 17
13. Nikolai B. Jacobsen Dania 12
14. Jonas B. Andersen Dania 9
15.

Łukasz Sówka

Polska 6

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polska
Polska

2014-pawlicki pi
Piotr Pawlicki

Klasyfikacja SEC 2014 - 4/4

  1. Emil Sajutdinow
Rosja 54
  2. Peter Kildemand
Dania 48
  3. Nicki Pedersen Dania 44
  4. Martin Vaculik
Słowacja 41
  5. Janusz Kołodziej
Polska 38
  6. Maksim Bogdanow
Łotwa 35
  7. Andreas Jonsson
Szwecja 31
  8. Jurica Pavlic
Chorwacja 31
  9. Tomasz Gollob
Polska 27
10. Andriej Lebiediew
Łotwa 22
11. Adrian Miedziński Polska 21
12. Grigorij Łaguta
Rosja 17
13. Patryk Dudek
Polska 16
14. Jonas Davidsson
Szwecja 15
15. Kenni Larsen
Dania 14

Mistrz SEC 2014

2013-sajfutdinow e1
Emil Sayfutdinow
        Terminarz 
Zawodnicy
Stadiony

Medaliści Grand Prix 2014

      
   
 Terminarz
 
 

Zwycięzcy Speedway World Cup 2014

         Terminarz 
 
 

Medaliści SEC 2014

       Terminarz
 
 

Liderzy po 2 rundach SBP 2015