KMŻ Motor Lublin-GKŻ Wybrzeże Gdańsk 47:43 (28.06.2015)

Speedway European Championships - Toruń (20.06.2015)

Naszym zdaniem...

Powiedzieli...

KMŻ Motor Lublin-GKŻ Wybrzeże Gdańsk 47:43 (28.06.2015)

Betard Sparta Wrocław - PGE Stal Rzeszów 56 : 34 (28.06.2015)

Łączyńscy Carbon Start Gniezno-Orzeł Łódź 45:45 (28.06.2015)

ŻKS ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz 51:39 (28.06.2015)

Klasyfikacja Grand Prix 2015 - 3/12

  1. Tai Woffinden
W. Brytania 40
  2. Nicki Pedersen
Dania 34
  3. Jarosław Hampel Polska 31
  4. Greg Hancock USA 27
  5. Matej Zagar Słowenia 24
  6. Andreas Jonsson Szwecja 24
  7. Maciej Janowski Polska 23
  8. Jason Doyle Australia 22
  9. Niels Kristian Iversen Dania 21
10. Michael Jepsen Jensen Dania 19
11. Chris Harris W. Brytania 18
12. Krzysztof Kasprzak Polska 17
13. Chris Holder Australia 13
14. Troy Batchelor Australia 13
15. Thomas H. Jonasson Szwecja 9
16. Tomasz Gollob Polska 4
17. Bartosz Zmarzlik Polska 3
18. Timo Lahti Finlandia 3
19. Vaclav Milik Czechy 2
20. Piotr Pawlicki Polska 1

 Mistrzowie Świata

flaga-dania
Dania

2013-hancock g2
Greg Hancock

 

# drużyna m p +/-
1. Fogo Unia Leszno  9 16 +48
2. Betard Sparta Wrocław 9 15 +98
3. KS Toruń 9 11 +19
4. Falubaz Zielona Góra 7 9 +1
5. Unia Tarnów 8 6 -33
6. MONEYmakesMONEY.pl Stal Gorzów Wlkp. 9 8 +31
7. MRGARDEN GKM Grudziądz 9 6 -120
8. Stal Rzeszów 8 4 -46

 

Mistrzowie Polski

gorzow logo
Stal Gorzów Wlkp.
2014-kasprzak k
Krzysztof Kasprzak

 

# drużyna m p +/-
1. ŻKS ROW Rybnik 9 17 +159
2. Lokomotiv Daugavpils 8 14 +70
3. MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia Ostrów Wlkp. 7 10 +25
4. Polonia Bydgoszcz 9 10 +11
5. Orzeł Łódź 8 8 -80
6. Speedway Wanda Instal Kraków 9 7 -96
7. Łączyńscy Carbon Start Gniezno 8 1 -99

 

# drużyna m p +/-
1. Wybrzeże Gdańsk 6 10 +66
2. KMŻ Motor Lublin 6 10 +10
3. Polonia Piła 5 7 +48
4. KSM Krosno 5 5 +1
5. Kolejarz Intermarche Rawicz 6 0 -125

    Elite League

 

# drużyna m p +/-
1. Coventry Bees 19 44 +65
2. Poole Pirates 15 36 +97
3. Kings Lynn Stars 15 29 +22
4. Belle Vue Aces 16 25 -10
5. The Lakeside Hammers 18 19 -24
6. Swindon Robins 12 19 -36
7. Wolverhampton Wolves 14 18 -36
8. Leicester Lions 15 15 -78

 

Mistrzowie Wielkiej Brytanii

anglia-pool 2013-woffinden t2

Poole Pirates

Tai Woffinden

    Elitserien

 

# drużyna m p +/-
1. Dackarna Malilla 4 6 +26
2. Indianerna Kumla 4 6 -12
3. Elit Vetlanda 3 4 +42
4. Piraterna Motala
2 2 +2
5. Lejonen Gislaved 3 2 -2
6. Rospiggarna Hallstavik 4 2 -24
7. Ikaros Smederna Eskilstuna 4 2 -30

 

Mistrzowie Szwecji

szwecja vetlanda 2015 jonasson t h

Elit Vetlanda

Thomas H. Jonasson

    Danish Speedway League

 

# drużyna m p +/-
1. Esbjerg 8 13 +80
2. Munkebo 7 12 +48
3. Fjelsted 8 12 -10
4. Region Varde 7 10 +6
5. Holstebro 7 8 -9
6. Holsted 8 6 -20
7. Grindsted 7 4 -51
8. Slangerup 8 2 -44

 

Mistrzowie Danii

dania holsted 2012-iversen n k

Holsted Tigers

Niels K. Iversen

Klasyfikacja IMŚJ 2014 - 3/3

  1. Piotr Pawlicki Polska 42
  2. Kacper Gomólski Polska 36
  3. Mikkel Michelsen
Dania 33
  4. Vaclav Milik
Czechy 31
  5. Nicklas Porsing Dania 28
  6. Krystian Pieszczek Polska 26
  7. Jacob Thorssell Szwecja 26
  8. Lasse Bjerre Dania 24
  9. Szymon Woźniak Polska 21
10. Mikkel Bech Jensen Dania 18
11. David Bellego Francja 17
12. Fredrik Engman Szwecja 17
13. Nikolai B. Jacobsen Dania 12
14. Jonas B. Andersen Dania 9
15.

Łukasz Sówka

Polska 6

Mistrzowie Świata Juniorów

flaga-polska
Polska

2014-pawlicki pi
Piotr Pawlicki

Klasyfikacja SEC 2015 - 1/4

  1. Emil Sajfutdinow
Rosja 16
  2. Nicki Pedersen
Dania 15
  3. Antonio Lindbaeck Szwecja 12
  4. Paweł Przedpełski
Polska 12
  5. Peter Kildemand
Dania 10
  6. Grigorij Łaguta
Rosja 9
  7. Artem Łaguta
Rosja 8
  8. Piotr Protasiewicz
Polska 8
  9. Vaclaw Milik
Czechy 7
10. Tomasz Jędrzejak
Polska 6
11. Tomasz Gollob Polska 6
12. Przemysław Pawlicki
Polska 5
13. Martin Vaculik Słowacja 5
14. Janusz Kołodziej
Polska 4
15. Hans Andersen
Dania 2
16. Martin Smoliński
Niemcy 1

Mistrz SEC 2014

2013-sajfutdinow e1
Emil Sayfutdinow
        Terminarz 
Zawodnicy
Stadiony

Medaliści Grand Prix 2014

      
   
 Terminarz
 
 

Szwecja - zwycięzcy SWC 2015

         Terminarz 
 
 

Medaliści SEC 2014

       Terminarz
 
 

Dania - zwycięzcy SBP 2015